Menü Kapat
Girne'de en iyi kebap Nazende Ocakbaşı'nda yenir.

Girne’de en iyi kebap Nazende Ocakbaşı Restaurantta yenir.

Nazende Rezervasyon:
(+90) 533 889 63 63
(+90) 548 833 63 63
Osman Örek Caddesi No:32
GİRNE-KKTC

Ana Sayfa
Yorum Yazın

Girne’nin kalbinde, Osman Örek Caddesi’nde parıldayan bir mücevher gibi duran Nazende Restaurant, lezzet ve eğlence tutkunlarını ağırlamak için kapılarını sonuna kadar açıyor. Nazende, adıyla olduğu kadar sunduğu deneyimle de unutulmaz bir izlenim bırakıyor.

Nazende Ocakbaşı Restaurant, Girne’nin gözde mekanları arasında haklı bir üne sahip. Burası sadece bir restoran değil, aynı zamanda bir eğlence ve keyif merkezi. Her gün zengin bir müzik ziyafeti sunarak konuklarını ağırlayan Nazende, sınırsız eğlence vaat ediyor.

Girne’de en iyi kebap deneyimini yaşamak isteyenler için Nazende, vazgeçilmez bir durak haline gelmiş durumda. Lezzetli kebapları, nefis mezeleri ve zengin menüsüyle konuklarını cezbediyor. Her lokma, ayrı bir lezzet serüvenine davet çıkartıyor.

Nazende’nin müşterilerine sunduğu sınırsız eğlence sadece müzikle sınırlı değil. Muhteşem canlı fasıl programları ve oryantal geceleriyle unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlıyor. Canlı sanatçı performansları ise geceyi daha da renklendiriyor.

Haftanın her günü, Nazende’nin kapıları açık ve eğlence dolu. Pazar günleri ise serpme kahvaltı keyfiyle güne başlamak isteyenleri ağırlıyor. Kahvaltı keyfini sınırsız çay ikramıyla taçlandırarak misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Nazende, aynı zamanda alkol servisiyle de öne çıkıyor. Menülerinde yer alan özel seçeneklerle, 2 kişilik ve 4 kişilik gruplar için özel olarak hazırlanan alkol servisi, keyifli sohbetlere eşlik ediyor.

Girne’nin gözde mekanı Nazende Restaurant, lezzet, eğlence ve keyif dolu anlar için ideal bir adres. Siz de Nazende’nin büyüleyici atmosferinde unutulmaz anlar yaşamak için bir an önce rezervasyonunuzu yaptırın ve lezzet dolu bir serüvene adım atın.

Nazende Rezervasyon:
(+90) 533 889 63 63
(+90) 548 833 63 63
Osman Örek Caddesi No:32
GİRNE-KKTC

Ana Sayfa
Yorum Yazın